Seminaruose Vilniuje ir Kaune dalinsis lituanistinio ugdymo patirtimi print


DSC_0085.jpgMaloniai kviečiame dalyvauti pasidalijimo metodine lituanistinio ugdymo patirtimi seminaruose, kurie vyks sausio 12 d. Lenkų namuose (Naugarduko g. 76, Vilnius) ir sausio 15 d. BLC (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53, Kaunas). Dėmesio, užsienyje gyvenantiems lietuviams seminarai bus gyvai transliuojami internetu (informacija pateikiama žemiau).

Šie seminarai skirti lietuvių kalbos, etnokultūros, geografijos, istorijos, pilietinio ugdymo, pradinių klasių, taip pat kitų dalykų mokytojams, norintiems praplėsti žinias ir patobulinti kvalifikaciją. Seminaruose bus pristatoma ir išbandoma projekte sukurta lituanistinio ugdymo medžiaga.

Abiems seminarams numatyta tokia pati bendra programa. Numatoma aptarti, kas yra mokymas(is), lituanistinis ugdymas, kas daro didžiausią įtaką vaiko mokymuisi, koks yra mokytojo vaidmuo supažindinant vaikus su gimtojo krašto kultūra ir mokant kalbos, kas yra pagalbos vaikui ir šeimai tinklai, kas svarbiausia ugdymo procese, kaip sukurti sėkmingą ir įdomią pamoką ir t. t.  

Seminarai nemokami. Kiekvieno jų trukmė – po 8 akademines valandas. Dalyviams išduodami pažymėjimai.

Registracija į mokymus vyksta iki sausio 11 d. 15.00 val. (seminarui Vilniuje) ir sausio 14 d. 15.00 val. (seminarui Kaune) el. paštu v.butautaite@smf.vdu.lt arba tel. (8 37) 327 827.

Registruojantis būtina nurodyti šiuos duomenis:  
•     Vardas, pavardė
•     El. pašto adresas
•     Telefono numeris
•     Institucijos adresas
•     Institucijos pavadinimas
•     Dėstomi dalykai

Seminare rekomenduojama turėti asmeninius kompiuterius.

Instrukcija besijungiantiems prie vaizdo konferencijos:
Prie vaizdo konferencijos junkitės šiuo adresu: https://ac.vdu.lt/lituanistinis-modelis/. Rekomenduojame naudoti ausines (nenaudoti kolonėlių ar integruotų kompiuterio kolonėlių).

Transliaciją tiesiogiai internetu stebintys dalyviai galės gyvai bendrauti su kitais seminaro dalyviais ir užduoti savo klausimus

Dalyviai, norintys išbandyti virtualią konferencijos aplinką, gali jungtis likus pusvalandžiui iki seminarų pradžios.

Instrukciją, kaip jungtis prie virtualios vaizdo konferencijos aplinkos rasite paspaudę šią nuorodą.